Kariyer

İnsan Kaynakları
Politikası

Poliüretan sünger sektöründe lider marka olma yolunda ilerleyen şirketimizin İnsan Kaynakları Politikası; gerekli eğitim, gelişim ve yetiştirme faaliyetlerini gerçekleştirerek kurumsal bir şirket kültürü oluşturmak ve bu kültürün devamlılığını sağlamaktır. Bu politika gereğince;

  • Şirketimizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının seçimi, gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip kişiler arasından eşit fırsat ilkesi gözetilerek yapılmaktadır.
  • Tarafsız değerlendirme kriterleri ile performans değerlendirmeleri gerçekleştirilmekte ve ödül-teşvik sistemi uygulanmaktadır.
  • Tüm çalışanların yetkinliklerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri çalışma ortamı sağlanarak, çalışanlar sorumluluk almaya teşvik edilmektedir.
  • Firma bünyesinde görev yapan İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ve oluşturulan kurul ile gerekli her türlü güvenlik önlemleri alınmakla birlikte, düzenlenen eğitimlerle de çalışanlarımız bilinçlendirilmektedir.
  • Çalışanlarımızın maaşları tam olarak, düzenli bir biçimde ödenmekte ve servis, yemek, sağlık gibi sosyal olanakları firmamız tarafından karşılanmaktadır.
Neden Marfom?

Tüm çalışanların yetkinliklerini geliştirebileceği ,işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili tüm güvenlik önlemlerinin alındığı ve İsg uzmanlarıyla sürekli geliştirilen , çalışma ortamı sunuyoruz. Tarafsız bir değerlendirme kriter ile performans değerlendirme ödül sistemimize tüm çalışanlarımızı dahil ediyoruz. Maaşların tam olarak, düzenli bir biçimde ödeyerek tüm çalışanlarımızın servis ve yemek olanaklarımızdan yararlanmasını sağlıyoruz.

Marfom Sünger olarak, çalışanlarımıza sosyal hayatlarını zenginleştirebilecekleri aktiviteler ve fırsatlar sunuyoruz. Sosyal etkinlik salonumuzda langırt ve masa tenisi aktiviteleriyle çalışanlarımızın mola zamanlarını daha keyifli hale getiriyoruz.


Kütüphanemizle birlikte çalışanlarımızın kişisel gelişimine katkı sağlıyoruz. Doğum günü kutlamalarımız, geleneksel aile pikniklerimiz, motivasyon yemeklerimizle başarılı iş sonuçlarımızı hep birlikte kutluyoruz.

Kurumsal Akademi

Sürekli öğrenen organizasyon yapımızda en önemli faaliyetlerden birisi olan eğitim , çalışanların iş performansları ile doğrudan bağlantılıdır. Marfom Sünger'de eğitim ve gelişim sürekli bir işleyiştir. İş başında verdiğimiz teorik ve uygulamalı eğitimlerle üretken , sürekli gelişen ,yetenekli iş gücü yaratmak birinci önceliğimizdir. Firma içi ve firma dışında planlanan eğitim faaliyetlerimizle çalışanların bilgilerinin, yeteneklerinin ve tecrübelerinin güncellenmesi ve arttırılması için çalışıyoruz.


Sahip olduğumuz nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimini tüm çalışanlarımıza açık Marfom Kurumsal Akademi eğitim dokümanlarıyla zenginleştiriyoruz .Tüm çalışanlarımız için görev tanımları doğrultusunda yapacakları yüksek lisans ve doktora eğitimi kapsamında kullanılabilecekleri ücretli izin olanakları ile eğitimlerine destek oluyor, çalışanlarımızın gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Birlikte başarılara imza atacağımız, hayallerimizi hayata geçireceğimiz iş arkadaşlarımız Marfom sünger kariyer fırsatlarından yararlanabilir. Açık pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, kariyer başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.


Güncel iş ilanları için tıklayınız İşbaşvuru formumuzu doldurmak için tıklayınız.

Ayrıca kişisel cv'lerinizi de ikuzman@marfom.com mail adresimize gönderebilirsiniz.