MARFOM VERİMLİLİK SİSTEMİ, temelinde sürekli gelişimi hedefleyen bir yapıdır. MARFOM olarak biz; her zaman yapılabilecek daha iyi şeyler olduğunu biliyoruz ve sürekli gelişim için çalışıyoruz. Kalite anlayışımızdan asla ödün vermeyerek, müşterilerimize beklentilerinin de üzerinde ürünler sunarak mutlak müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedefliyoruz.

Kalite, iş güvenliği, çalışma kültürü, verimlilik, takım çalışması, MARFOM VERİMLİLİK SİSTEMİ'nin temel yapı taşlarıdır. Toplamda 20 kriterden oluşan sistemimiz, çalışanların işe daha fazla katılımını, işini ve iş yerini benimseyip kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacak bir çalışma ortamını hedeflemektedir.

MARFOM VERİMLİLİK SİSTEMİ bireyimiz, bu 20 kriteri yüklenmiş ve başarıya giden yolda ilerlemektedir. Genç MARFOM, daha yolun başında olduğunun bilincindedir. Bu yapının hayata geçmesi ve sürdürülmesi için sadece Üst Yönetim'in çalışmaları yeterli olmadığından dolayı, çalışanlar sisteme dahil edilmiş ve sistemimizi temsil eden logoda asıl işin çalışanlara düştüğü vurgulanmıştır. Bireyimiz, her bir kriteri ayrı ayrı özümseyip hayata geçirdiğinde, başarının zirvesine ulaşacaktır. Üst Yönetim, bu yolda çalışanlarının yanında olup, gelişimleri için her türlü desteği sağlayacaktır.