Paketleme Makinesi 1

MARFOM, üretim safhalarındaki hassasiyetini, ürettiği ürünün müşterilerine arzı konusunda da sergiler. Paketleme için ciddi yatırımlar yapan MARFOM, ürettiği ürünleri ileri teknoloji paketleme yöntemleriyle paketleyerek müşterilerine sevkiyat ve depolama süreçlerinde büyük avantajlar sağlamaktadır.

MARFOM'da Paketleme süreci, kesim sonrası Paketleme bölümüne sevk edilen ürünlerin, burada bir kez daha kalite kontrol işleminden geçirilmesi ile başlar. Daha sonra ise; paketlenecek ürünler, Poliüretan sünger ambalajlama işlemi için özel olarak tasarlanmış otomatik paketleme makinesine konveyör bant üzerinden giriş yapar ve polietilen naylon ile muntazam şekilde ambalajlanmış olarak makineden çıkar.

Paketleme makinesi 2 (Rulo Paketleme)

Uyguladığı sıkıştırma kuvveti (pres) sayesinde, rulo süngerlerin hacmini düşürerek depolama ve nakliyede kolaylık ve avantaj sağlayan rulo paketleme makinesi; ruloların çapını ve dolayısıyla hacmini, süngerin yoğunluğuna bağlı olarak değişen oranlarda (max %50) düşürebilecek kapasite ve özelliktedir.